Wczytuję dane...

Opaski kosmetyczne welurowe

Opaska kosmetyczna

Welur to jedna z najmilszych w dotyku, choć nienaturalnych tkanin. Niemniej jednak — wygląda bardzo elegancko, zatem chętnie sięgają po nią np. gabinety kosmetyczne, które pragną zaoferować swoim klientom to, co najlepsze. W naszej hurtowni przygotowaliśmy miękkie, nieuciskające i łatwe do utrzymania w czystości, a ponadto — niezwykle estetyczne opaski z tej tkaniny dostępne zarówno w białym, jak i czarnym, a także wielu innych kolorach.

Opaska kosmetyczna z weluru — nieodłączne wyposażenie gabinetów kosmetycznych, medycyny estetycznej i salonów urody

Oferowane przez nas opaski kosmetyczneweluru zapinane są na wygodny rzep. Dodatkowo — oferujemy możliwość wykonania na nich ozdobnego haftu, np. z logo firmy lub innym napisem. Produkty te są chłonne i świetnie pozwalają ochronić przed zabrudzeniem kosmetykami włosy, a jednocześnie — gwarantują łatwy dostęp do skóry — także na czole. Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące proponowanych przez nas opasek — zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego warto wybrać opaskę kosmetyczną welurową?

Opaski kosmetyczne welurowe to jedne z luksusowych i praktycznych akcesoriów, które znajdują zastosowanie w wielu miejscach oraz mają szereg zalet. Pierwszą z nich jest niewątpliwie wyjątkowy komfort noszenia i łatwość zakładania lub zdejmowania. Welur to bowiem materiał niezwykle miękki, delikatny i przyjemny w dotyku, dzięki czemu doskonale sprawdza się w kontakcie ze skórą twarzy i na włosach.

Ponadto opaski kosmetyczne welurowe są bardzo higieniczne, gdyż można je prać bez obaw o utratę kształtu czy jakości. Kolejnym ważnym argumentem przemawiającym za ich wyborem jest trwałość. Welur charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie, co sprawia, że produkty wykonane z tego materiału posłużą Ci przez długi czas. W efekcie taki zakup stanowi nie tylko przyjemny dodatek do pielęgnacji, ale także opłacalną inwestycję.

Gdzie znajdują zastosowanie opaski kosmetyczne welurowe?

Opaski kosmetyczne welurowe, podobnie jak opaski kosmetyczne frotte, mają szerokie spektrum zastosowań. Najczęściej są one wykorzystywane w:

  • profesjonalnych salonach kosmetycznych,
  • hotelach i pensjonatach,
  • gabinetach medycyny estetycznej,
  • obiektach spa&wellness.

Doskonale nadają się do odsunięcia włosów z twarzy podczas różnych zabiegów pielęgnacyjnych, takich jak oczyszczanie, nakładanie maseczek, peelingi czy wykonywanie makijażu. Zapraszamy do składania zamówień!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów