Wczytuję dane...

Haftowane ręczniki i szlafroki

Ręczniki i szlafroki z haftem

Eleganckie wyposażenie hoteli, pensjonatów czy SPA wpływa bez wątpienia na poczucie komfortu, a zarazem sprawia, że mamy ochotę wracać do tych miejsc kolejny raz. Ważnymi elementami, jakich nie może zabraknąć w żadnym obiekcie turystycznym bądź relaksacyjnym, są szlafroki oraz ręczniki sygnowane haftem. Pełnią one swoje funkcje, nie tylko służąc gościom, ale umożliwiają również łatwiejszą identyfikację w pralni. Szlafroki lub ręczniki haftowane znajdujące się w naszej ofercie to niepowtarzalne tekstylia, których nie może zabraknąć w prowadzonym przez Państwa obiekcie.

Gdzie przydadzą się ręczniki z indywidualnym haftem?

Nie da się ukryć, że personalizowane tekstylia kąpielowe są niezbędnym elementem wyposażenia pensjonatów, hoteli, SPA, domków bądź też apartamentów. Dlaczego? Ponieważ korzystają z nich wszyscy goście niezależnie od tego, czy wypoczywają w sposób aktywny, czy też korzystają z uroków odnowy biologicznej. Jako że ręczniki z haftem przydają się w każdym rodzaju miejsc noclegowych, wychodzimy naprzeciw z atrakcyjną ofertą obejmującą możliwość ich personalizacji. Wierzymy, że dzięki temu będą nie tylko funkcjonalnymi, lecz również wyglądającymi stylowo akcesoriami.

Oryginalne ręczniki z haftem na zamówienie

Tym, co wyróżnia naszą ofertę, jest przede wszystkim to, że korzystamy z najwyższej jakości tekstyliów takich marek jak m.in. Olima, Tuva Home, Zwoltex czy Greno, na które nanosimy trwałe, a zarazem efektowne hafty. Co ważne, współpracując z Klientami, gwarantujemy terminowość realizowanych usług, wywiązując się z ustalonych wcześniej zobowiązań. Jeżeli cenią sobie Państwo wysoką kulturę pracy, elastyczne podejście, pełen profesjonalizm oraz wysoką jakość produktów i usług są Państwo w dobrym miejscu.

Piękne ręczniki i szlafroki z haftem, jakie mamy w naszej ofercie, to odznaczające się niepowtarzalnym designem akcesoria kąpielowe, które z pewnością podniosą prestiż każdego hotelu czy apartamentu. Zachęcamy do składania zamówień na wybrane akcesoria łazienkowe z personalizowanym haftem już dziś!

Ręczniki haftowane z logo Twojego SPA

Dzięki starannemu haftowi, który możemy nanieść na zamówione u nas ręczniki, Państwa SPA, gabinet kosmetyczny czy hotel zyskają personalizowane dodatki wysokiej jakości. Dopracowany w najmniejszych szczegółach napis lub logo sprawią, że Wasi klienci poczują się wyjątkowo. Takie rozwiązanie ma również praktyczną stronę — zaniesione do pralni ręczniki o wiele łatwiej znaleźć bez ryzyka pomyłek, łatwiej jest także uchronić je przed celową kradzieżą. Haftowane akcesoria kąpielowe oferowane przez hurtownię dlaSPA.eu to gwarancja produktów o podwyższonej trwałości, pochodzących od najlepszych marek, takich jak Tuva Home, Zwoltex czy Olima lub Greno. Zapraszamy do składania zamówień.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów