Wczytuję dane...
Usługa haftu

Haft

W naszym sklepie internetowymmogą Państwo zamówić haft na zakupionych ręcznikach, opaskach kosmetycznych, szlafrokach czy innych produktach. W dzisiejszych czasach, kiedy konkurencja na rynku hotelarskim jest coraz większa, warto zadbać o każdy szczegół, który może sprawić, że goście będą chcieli powrócić do Państwa obiektu. Wybór odpowiedniej jakości tekstyliów hotelowych to jeden z kluczowych aspektów wpływających na komfort ich pobytu w danym miejscu.

Haft na ręcznikach

Poza tym równie ważne jest jednak ich dodatkowe wyróżnienie, na przykład właśnie poprzez haft. Wyhaftowane logo na tekstyliach, których używają Państwa klienci, podniesie prestiż Waszego SPA, kliniki, hotelu czy apartamentu. Walory estetyczne i istotny wpływ na wizerunek to jednak niejedyne zalety takiego wyboru. Haft ma bowiem również funkcję praktyczną – ułatwia odnalezienie w pralni Państwa ręczników, szlafroków czy innych tekstyliów, więc ewentualne pomyłki będą się zdarzać dzięki temu znacznie rzadziej.

Dlaczego warto zainwestować w usługę haftu w naszej firmie?

Jak wspomnieliśmy, haft na ręcznikach, szlafrokach, tunikach kosmetycznych, opaskach na głowę, kapciach, dywanikach łazienkowych czy kocach pozwala nautrzymanie spójnego wizerunku hotelu oraz zwiększa rozpoznawalność Państwa marki wśród gości. Dzięki temu Wasi klienci będą kojarzyć komfortowy pobyt w danym obiekcie z wysoką jakością oferowanych usług oraz dbałością o każdy detal.

Wszystko to sprawia, że zamówienie haftowanych tekstyliów staje się inwestycją w profesjonalizm oraz renomę Państwa obiektu. Na taką usługę warto zdecydować się jednak wyłącznie w renomowanym miejscu, takim jak nasz sklep, ponieważ wykonywane przez nas hafty:

  • są trwałe, odporne na uszkodzenia i wielokrotne pranie,
  • nie tracą kolorów nawet po długim czasie użytkowania,
  • są wykonane z dbałością o detale.

Co więcej, nasza usługa haftu pozwala na swobodny wybór wzorów, kolorów oraz stylów, dzięki czemu mogą Państwo dostosować wygląd tekstyliów hotelowych do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji, a także stylistyki zachowanej w danym obiekcie. Ponadto możliwość personalizacji oferowanych produktów sprawia, że stają się one doskonałym narzędziem marketingowym, które może być stosowane zarówno w celu promowania marki hotelu, jak i jako upominki dla stałych klientów czy partnerów biznesowych.

Zachęcamy do przesyłania nam swojego logo na adres kontakt@dlaspa.eu.

W odpowiedzi otrzymają Państwo wycenę oraz szacowany czas realizacji zamówienia.

Szlafrok waflowy z haftem         Ręcznik z haftowanym logo 

 Opaska kosmetyczna z logo, tunika kosmetyczna z logo         ręczniki zwoltex z logo opaska na włosy welur

 Ręcznik z bordiurą z haftem         Ręcznik waflowy z logo 

 Pareo do sauny z haftem