Wczytuję dane...

Ręczniki SPA do przykrycia podczas zabiegu

Ręczniki SPA do przykrycia podczas zabiegu.

Często zadawanym pytaniem właścicieli nowego SPA czy gabinetu masażu jest "czym przykryć klienta podczas zabiegu na ciało".  Nierzadko wybór pada na ręczniki frotte z serii SPA.  Ręczniki do przykrycia podczas masażu czy innego zabiegu na ciało będą charakteryzować się bardzo dużym rozmiarem - od 100 x 150 aż po największe 100 x 200. Zazwyczaj mają ciemną kolorystyką chociaż wciąż najchętniej wybieranym kolorem jest klasyczna biel. Ręczniki do SPA charakteryzują się wysoką gramaturą - powyżej 400 gram oraz naturalnymi włóknami. 

Duży rozmiar Ręcznika SPA pozwala na przykrycie całego ciała pacjenta czy klienta co zapewnia mu niezbędny komfort przed, podczas i po zabiegu. Wciąż najczęściej wybieranym jest ręcznik SPA biały ale coraz chętniej właściciele instytutów urody pytają o ręczniki w ciemnych kolorach - takich jak granaty, szarości czy brązy. Jest to spowodowane często tym, że podczas zabiegów wykorzystywane są olejki czy czekolada, które powodują plamy nie do sprania z białych ręczników. Dlatego też coraz większym zainteresowaniem cieszą się duże ciemne ręczniki do SPA. Ręczniki SPA w dużych rozmiarach są chętnie wykorzystywane do przykrycia również z uwagi na łatwe utrzymanie ich w czystości. Ręcznik frotte po każdym użyciu można wrzucić do prania z brudną bielizną i wyprać je z pozostałymi tekstyliami wykorzystywanymi przez klienta. Łatwość wymiany po każdym kliencie daje komfort pracy masażystom i kosmetologom. Nasi klienci wybierają najchętniej ręczniki SPA frotte. W naszej ofercie znajdują się ręczniki do SPA frotte o gramaturze powyżej 400 gram co zapewni doskonały komfort cieplny klientom podczas relaksujących masaży. Dla tych, którzy szukają czegoś "lżejszego" polecamy ręczniki do SPA o waflowym splocie. Delikatne, zwiewne i ekonomiczne w praniu a także zajmujące mniej miejsca niż klasyczne ręczniki frotte, sprawdzą się w gabinetach, gdzie temperatura otoczenia pozwala na komfortowe korzystanie z zabiegów pod lekkim przykryciem. 

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi produktami do przykrycia podczas zabiegów takimi jak kołderki kosmetyczne czy kocyki

Sortuj według:
Wyświetl po produktów