Wczytuję dane...

Jaki prezent dla nauczyciela?

Prezent z okazji dnia nauczycielaWielu z nas wciąż utrzymuje tradycję wręczania prezentów z okazji „Dnia Nauczyciela”. Czasami jest to indywidualny podarunek, innym razem cała klasa zbiera się na jeden prezent i koordynuje to przewodniczący klasy a innym razem całą sprawą zajmuje się Rada Rodziców. Nie mniej jednak kto by nie organizował prezentu dla nauczycieli zawsze pada pytanie - co tym razem dać nauczycielowi w prezencie?Dziś podpowiemy Wam jak my możemy Wam pomóc w tym temaciePropozycja nr 1 to „Zestaw Dla Romantycznej Nauczycielki” Nazwa tego zestawu brzmi trochę tajemniczo ale zrozumiecie wszystko jak dowiecie się co znajduje się w tym zestawie. Otóż znajdziecie w nim dwa ręczniki w rozmiarze 50x100 cm oraz 30x50 cm w kolorze pudrowej szarości zwanej u nas „Powder Stell”. Dodaliśmy do zestawu również naturalne, ręcznie wyrabiane różane mydło o wdzięcznej nazwie „Róża małego księcia”. Wszystko to jest zapakowane w ekologiczne pudełko w kolorze eco-brąz z przezroczystym okienkiem i przewiązane złotą wstążką. Do zestawu proponujemy dołączyć bilecik z życzeniami.

Propozycja nr 2 to „Zestaw Dla Nauczyciela”To zestaw na który składają się dwa nasze Bestsellerowe ręczniki OL 450 w dowolnym kolorze wybranym spośród 40! Kolor ręczników można dobrać do osobowości nauczyciela. Jasne barwy będą pasowały do spokojnych, delikatnych i romantycznych polonistek a mocne czerwienie i granaty będą świetnie pasowały do mocnych charakterów nauczycieli wychowania fizycznego. Można również kolorem nawiązać do przedmiotu, którego dany nauczyciel uczy np. zielenie dla pani od biologii a odcienie niebieskiego dla pana od geografii. Spośród całej palety kolorów można dopasować kolor ręcznika do nauczyciela i jego upodobań.
Ręczniki zostaną zapakowane w ekologiczne pudełko w kolorze eco-brąz z przezroczystym okienkiem i przewiązane złotą wstążką. Do zestawu proponujemy dołożyć bilecik z życzeniami.Propozycja nr 3 to „Zestaw dla Pana Nauczyciela” Proponujemy w tym zestawie ręcznik w kolorze czarnym lub granatowym w rozmiarze 70x140 oraz ekologiczne, ręcznie wyrabiane mydło od Mydło Stacji „Cedrowy Detoks” w niesamowitym ciemnym kolorze.
Ten zestaw utrzymany w ciemnych kolorach, zapewne będzie pasował do większości Panów nauczycieli. Zestaw będzie opakowany w ekologiczne pudełko w kolorze eco-brąz z przezroczystym okienkiem i przewiązane złotą wstążką.Cedrowy Detoks Naturalne Mydło dla mężczyzn

Powyższe propozycje to tylko niewielkie możliwości kombinacji jakie możemy stworzyć na bazie dostępnych u nas produktów. Jeśli masz swój pomysł na zestaw dla nauczyciela lub kogoś bliskiego skontaktuj się z nami a my go zrealizujemy według Twojego pomysłu.