Wczytuję dane...

Tylko białe ręczniki w gabinetach SPA?

Tylko białe ręczniki w gabinetach SPA?

W większości gabinetów odnowy biologicznej spotykamy ręczniki w białym kolorze. Utarło się, że są one łatwe w utrzymaniu gdyż można je prać w wysokich temperaturach co pozwala na utrzymanie higieny na najwyższym poziomie. To wszystko prawda ale nasi klienci borykali się jednak z wciąż niedopranymi plamami po zabiegach z użyciem czekolady i olejków. Białe ręczniki po kilku użyciach nie nadawały się do podania go ponownie klientowi. Właściciele gabinetów odnowy biologicznej szukali więc ręczników, które będą bardziej trwałe i dzięki temu ekonomiczne. Trafili na nasze ręczniki OL450 i to był strzał w 10! Ręczniki w kolorze czarnym czy brązowym pięknie wyglądają i często pasują do wytwornego wystroju w gabinecie a plamy po masażu z czekolady łatwiej wyprać z ciemnego frotte niż z białego. Nasze ręczniki OL450 producent zaleca prać w 60 stopniach ale wiemy że aby utrzymać poziom higieny na najwyższym poziomie nasi klienci piorą te ręczniki w 90 stopniach - dali nam znać, że po takich zabiegach nie tracą kolorów i wystarczają na dłużej niż białe ręczniki, których używali do tej pory.
Ciemne ręczniki, spośród wielu kolorów do wyboru można dopasować do wystroju gabinetów. Nasze Bestsellerowe ręczniki OL450 występują aż w 40 kolorach więc można dopasować kolor do tych dominujących w gabinecie.

Wykorzystanie naszych ręczników będzie korzystne nie tylko dla kieszeni właścicieli gabinetów - bo rzadziej wymieniają ręczniki ale i dla środowiska. Mniej wyprodukowanych ręczników to mniej wykorzystanej bawełny której uprawa nie jest korzystna dla środowiska. Rzadziej wymieniane ręczniki to mniej zużytej wody która w ogromnej ilości jest wykorzystywana przy produkcji wszelkiego typu tekstyliów.
Dokonując świadomych wyborów dbamy o naszą piękną ziemię, o nasze zdrowie, zdrowie naszych dzieci i kolejnych pokoleń.
Wybór naszych ciemnych ręczników to wybór ekonomiczny i ekologiczny.