Wczytuję dane...

Ręczniki z haftem tylko dla firm?

Ręczniki z haftem tylko dla firm?

Ręczniki z haftem tylko dla firm?

Logo firmy to pierwsze co przychodzi nam na myśl kiedy mowa o identyfikacji firmy. To dlatego umieszczamy je na stronie internetowej, wizytówkach czy materiałach reklamowych. Budowanie marki w oczach klienta jest ogromnie ważne i dbają o to nie tylko wielkie firmy ale również te małe - lokalne.

haftRęczniki z haftem z logo

Ręczniki z haftem często wykorzystywane są w branży beauty oraz hotelowej.
Klienci zauważają takie detale jak jakość ręcznika, jego wielkość i schludny wygląd. Jeśli ozdobiony jest dodatkowo haftem z logo, nie tylko wygląda lepiej ale też w podświadomości klientów zostawia ślad naszej marki.
To, że ręczniki muszą być czyste jest oczywiste ale czy powinny być ozdobione haftem?Budowanie marki w oczach klientów to jeden z najważniejszych aspektów prowadzenia firmy. Ręczniki z wyhaftowanym logo to na pewno jeden z elementów, który buduje taki wizerunek.

Pamiętam moje zaskoczenie kiedy z przyjaciółką wybrałyśmy się do maleńkiego pensjonatu w Kazimierzu i tam ręczniki miały wyhaftowane logo. To było miłe zaskoczenie, i zostało w mojej pamięci - że nie tylko duże i znane marki decydują się na tego typu rozwiązania. Ręczniki z haftem to również rozwiązanie dla małych przedsiębiorców prowadzących pensjonaty, apartamenty czy domki na wynajem.Ręczniki z haftem nie tylko do hotelu

Ręczniki z haftem cieszą się również bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób prowadzących gabinety odnowy biologicznej.
Ręczniki w tej branży są wykorzystywane przy pracy chyba z każdym klientem. Ważne jest aby klienci poczuli, że miejsce które wybrali jest miłe i przytulne. Takie wrażenie pozwolą sprawić właśnie mięciutkie, czyste ręczniki. Oznaczone dodatkowo pięknym logo sprawią wrażenie, że gabinet jest zadbany i ekskluzywny.Ręczniki reklamowe

Wielu przedsiębiorców decyduje się na wykorzystanie logo przy okazji wręczania prezentów. Pięknie opakowany ręcznik z wyhaftowanym logo to doskonały pomysł na prezent dla kontrahentów, klientów czy pracowników. Każda okazja jest dobra by budować wizerunek swojej firmy.
Mamy klienta z Norwegii który zajmuje się remontowaniem ekskluzywnych łazienek a na zakończenie projektu ofiarowuje klientom zestaw ręczników zapakowany w pudełka prezentowe. Czyż to nie jest genialny pomysł?Ręczniki z haftem tylko dla firm?

Zdecydowanie, nie. Ręcznik z wyhaftowanymi inicjałami to genialny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Doskonale sprawdzi się również jako prezent dla pary z okazji ślubu. Takie inicjały na ręcznikach mogą posłużyć do zidentyfikowania, który ręcznik jest czyj w sytuacji, gdy domowników jest wielu. Oboje z mężem pochodzimy z rodzin 5+2 i wiemy co to znaczy szukać swojego ręcznika. Aby zachować wysoki poziom higieny i komfortu domowników warto przy takiej okazji oznaczyć ręczniki - może to być dla każdego inny kolor ręcznika albo ręcznik z wyhaftowanym imieniem. Dzieci byłyby zachwycone widząc ręcznik na którym wyhaftowane są ich imiona

Podsumowując - ręcznik z haftem ma wiele zastosowań. Możemy go wykorzystać zarówno przy budowaniu wizerunku marki jak i w domowych warunkach.

Zachęcamy do zakupów ręczników!

Życzymy Wam miłych chwil,
Magda i Krzychu
www.dlaSpa.eu